FastLine на виліт та приліт
Безкоштовно 10 разів на рік в аеропорту «Бориспіль»
На виліт
На приліт
Fast Track у зоні вильоту в аеропорту Мінськ
Щоб скористатись:
1. Зверніться до стійки Fast Line № 48 у терміналі D для міжнародних рейсів в аеропорту Бориспіль та надайте картку Visa Signature.

2. Співробітник аеропорту верифікує картку в терміналі. Наявність картки обов'язкова, термінал не працює з Apple Pay/Google Pay або іншими NFC-гаманцями.

3. Вас зареєструють на рейс та приймуть багаж.

4. Відповідальний співробітник аеропорту проведе Вас через окремі зони авіаційної безпеки та паспортного контролю – турнікети Fast Line.
Щоб скористатись:
1. Зверніться до кабінки FastLine в зоні прикордонного контролю та надайте картку Visa Signature для подальшої верифікації.

2. Якщо верифікація успішна, буде здійснено прискорену перевірку документів.

Безкоштовний прохід можливий із дитиною до 6 років, якщо вона буде на руках у момент проходу через турнікет FastLine.


Як проходить реєстрація на міжнародні рейси?

  • На стійці реєстрації № 48 для рейсів авіакомпаній: Міжнародні авіалінії України; Georgian Airlines; Airalanna/Fanair; Yanair.

  • На стійці реєстрації відповідної авіакомпанії із супроводом співробітника аеропорту для рейсів авіакомпаній: Lufthansa; Austrian Airlines; Czeсh Airlines; Swiss; Brussels Airlines; Sky Up; British Airways; KLM; Air France; El Al; Turkish Airlines; Iraqi Airways; Air Baltic; EllinAir; Iberia; FlyDubai; Laudamotion Airlines; Bravo; Bukovyna Airlines; Ryanair.


Як знайти?
Інформаційна стійка Fast Track, на якій ви можете отримати ваучер для проходу, знаходиться на 2-му поверсі аеропорту, зліва від центрального табло прильоту-вильоту (в ~ 20-ти метрах від нього).
Умова доступу: наявність витрат на суму від 10 000 грн у торгових точках та/або Інтернеті з картки Visa Signature за 30+10 днів до вильоту (день вильоту та 10 днів до нього не враховуються). Перше використання послуги здійснюється без перевірки обороту. Ваші переваги також у Telegram.


Ще немає нашої картки? Заповніть форму.
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СБЕРБАНК» 01601, Україна, Київ, вул. Володимирська 46, © 2011–2019 АТ «СБЕРБАНК». Усі права захищено. Ліцензія НБУ № 198 від 18.12.2015 р. Усі види банківських послуг.
Заповніть форму
Ще немає нашої картки?