Часті питання
Ознайомтесь із важливою інформацією, щоб почуватися комфортно у будь-якій країні
Користуйтеся своєю карткою безкоштовно в межах діючих тарифів
Усе аеропортові послуги будуть доступні одразу після активації картки (отримання ПІН-коду).Зауважте, що залишок на картці повинен бути мін. 1 грн.
Що потрібно зробити, щоби скористатися програмою «Страхування покупок»?
  • Зателефонувати в службу підтримки держателів преміальних карток Visa:
    +38 (044) 499 39 75 (для міжнародних дзвінків і дзвінків в Україну) 0 800 305 797 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів в Україні) дзвінок переключиться на Assistance через меню IVR.
Чи можна пред'явити телефон, до якого додана картка (у Google Pay/Apple Pay/Garmin Pay), для використання сервісів у аеропорту?
Ні. Для того, щоби відвідати зали Lounge Key або запакувати багаж, необхідно пред'явити іменну картку, прізвище та ім'я на якій повинні збігатися з прізвищем та ім'ям на квитку й закордонному паспорті.
Як скористатися програмою страхування для тих, хто подорожує?
  • З настанням страхового випадку зателефонувати в службу підтримки держателів преміальних карток Visa: +38 (044) 499 39 75 (для міжнародних дзвінків і дзвінків по Україні) і 0 800 305 797 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів в Україні) дзвінок переводиться на Assistance через меню IVR.

  • Надіслати електронне повідомлення в консультаційну службу Assistance за адресою: visa@broadspire.eu.
Яка кількість безкоштовних сервісів доступна з карткою Visa Signature?
За умови виконання обороту на суму 10 000 грн за останні 30 + 10 днів, держателі карток Visa Signature отримують можливість 10 разів:

— скористатись знижкою 50 % на трансфер з Uber до аеропортів у Києві та назад

— відвідати Lounge Key

— запакувати багаж

При цьому, починаючи з 01.08.2019, перша спроба використання кожного із сервісів буде безкоштовною й без перевірки обороту.

Більше деталей за посиланням.
Мій рейс затримали. Чи зможу я отримати компенсацію?
Так. Для всіх держателів карток Visa Signature передбачено відшкодування вартості скасування або зміни початкового плану поїздки.