Бізнес у Дубаї під тиском регіональних конфліктів
Конфлікт у Близькому Сході суттєво вплинув на діяльність відомих світових брендів у Дубаї. Багато магазинів, таких як Apple, Louis Vuitton та Gucci, тимчасово припинили роботу, що викликало значне занепокоєння серед підприємців та споживачів. Причиною таких радикальних кроків стали зростання небезпеки та хаос у регіоні.
Група Chalhoub, яка керує численними магазинами розкішних брендів, заявила, що її торгівельні точки в Бахрейні закриті, тоді як в ОАЕ, Саудівській Аравії та Йорданії магазини залишаються відкритими. Працівникам надана можливість виходити на роботу за власним бажанням.
Водночас, компанія Amazon тимчасово призупинила роботу свого логістичного центру в Абу-Дабі та обмежила доставку замовлень. Власник Gucci, компанія Kering, закрила магазини в ОАЕ та інших країнах регіону, утримуючись від поїздок на Близький Схід.
Економічна нестабільність відобразилася і на фондових ринках. Акції великих гравців індустрії розкоші, таких як LVMH, Hermes та Richemont, значно знизилися. Хоча Близький Схід займає лише 5-10% у світових витратах на люкс, за минулий рік цей регіон став важливим ринком зростання у цій сфері.
Туристична індустрія також зазнала важких втрат. Закриття аеропортів і ракетні удари, які пошкодили готель Fairmont Palm у Дубаї, зупинили туристичний потік. Економічний експерт Віктор Діжон передбачає, що продовження конфлікту може призвести до втрат в сотні мільйонів доларів.