Часті питання
Загальні питання
Як отримати ПІН-код?
Надішліть останні 4 цифри вашої картки на номер 5595 та отримайте у відповідь SMS із ПІН-кодом
Як змінити ПІН-код?
Щоб не запам'ятовувати ПІН-код, виданий Банком, змініть його в банкоматі на зручну комбінацію. Для цього вставте картку в банкомат і, користуючись підказками на екрані, встановіть новий ПІН-код.
Що робити, якщо загубили картку?
Одразу зателефонуйте до Контакт-центру Банку за номером 5595 (безкоштовний зворотний дзвінок) або +380 44 354 05 05 (для дзвінків із-за кордону) та заблокуйте картку. Таким чином ви зможете захистити кошти на вашому рахунку від шахраїв. Для перевипуску картки зверніться до відділення Банку. Якщо, раптом, картку ви знайшли і ви певні, що сторонні особи не мали до неї доступу – зателефонуйте до Контакт-центру Банку для розблокування картки.
Як я можу змінити ліміт по картці?
Зателефонуйте до Контакт-центру Банку або зверніться до менеджера у відділенні банку.
Як можна побачити залишок по картці?
Оскільки картка прив'язана безпосередньо до поточного рахунку, залишок можна побачити через дистанційні канали — систему "Клієнт-Банк" або зателефонувавши до Контакт-центру.
Чи можу я оформити картку довіреній особі?
Так, ви можете оформити картку довіреній особі як держателю додаткової картки до вашого рахунку на підставі заяви на випуск додаткової картки та надавши нотаріальну довіреність.
Чи можу я використовувати картку для розрахунку в супермаркеті, на заправці тощо?
Так, якщо дана операція пов'язана зі здійсненням підприємницької діяльності.
Як я можу поповнити картку?
В банкоматах Банку із функцією приймання готівки (cash-in) або здійснити переказ за номером картки на Платіжному порталі, а також на інших ресурсах.
Як я можу контролювати надходження коштів на картку?
Оскільки картка прив'язана безпосередньо до поточного рахунку, достатньо підключити SMS-інформування по операціях з поточного рахунку на свій телефонний номер.
Де я можу зняти готівку, якщо поруч немає банкомату Банку?
Кошти можна знімати в будь-якому банкоматі без додаткових комісій.
Чим бізнес-картка відрізняється від корпоративної картки?
Бізнес-картка — це прямий доступ до вашого поточного рахунку, не потрібно відкривати додатковий картковий рахунок і поповнювати його для роботи з карткою.
Чи можу я зняти кошти з бізнес-картки в касі іншого банку?
У вас нема потреби йти до каси іншого банку, тому що ви можете зняти кошти в найближчому банкоматі будь-якого банку
Чи можу я змінити ПІН-код у банкоматі?
Так. Для зміни ПІН-коду оберіть у банкоматі пункт меню "Зміна ПІН-коду" та введіть нову комбінацію.
Чи потрібно оформляти нотаріальну довіреність на оформлення картки довіреним особам?
Так, потрібно.
Чи можу я оформити картку нерезиденту?
Картка розрахована на операції резидентів.
Як банк контролює цільове використання готівкових коштів, отриманих із використанням бізнес-картки?
Ви самостійно контролюєте цільове використання коштів за допомогою бізнес-картки в межах вимог НБУ №492.
Не можу згадати ПІН-код картки, що робити?
На жаль, втрачений ПІН-код відновити неможливо. Вам потрібно звернутися до відділення Банку для перевипуску картки. Якщо ви не певні, що можете запам'ятати ПІН-код, який видано вам разом із карткою, скористайтесь послугою зміни ПІН-коду в будь-якому банкоматі Сбербанку.
Платежі та перекази
Чи можу я здійснювати операції в Інтернеті за номером картки?
Так, ви можете здійснювати розрахунки у валюті рахунка.
Якщо було пізнє зарахування коштів на мій поточний рахунок у п'ятницю, як я можу зняти кошти з рахунка, якщо каса відділення вже закрита?
Карта забезпечує онлайн доступ до рахунку 24/7, і ви можете в будь-який момент зняти гроші в будь-якому банкомату України або здійснити покупки, операції в інтернеті тощо.
Подорожі
За яким курсом буде списано кошти за покупку здійснену за кордоном в доларах США по картці Сбербанку, відкритої у гривні?
За курсом для операцій з картками в Сбербанку (продаж доларів США/гривень) на день списання коштів з рахунку. Курс можна переглянути на сайті Банку.
Якщо я розраховуюсь карткою Сбербанку за кордоном, то конвертацію валюти буде проведено за курсом якого дня?
Спочатку на рахунку заблокується сума у валюті рахунку за курсом платіжної системи на день здійснення операції, а списання коштів з рахунку відбудеться за курсом Банку для операцій з картками на день списання коштів з рахунку. Курс МПС можна переглянути за посиланнями – Visa, курс Банку можна переглянути на сайті Банку.
Чи можна пред'явити телефон, до якого додана картка (у Google Pay/Apple Pay/Garmin Pay), для використання сервісів у аеропорту?
Ні. Для того, щоби відвідати зали Lounge Key або запакувати багаж, необхідно пред'явити іменну картку, прізвище та ім'я на якій повинні збігатися з прізвищем та ім'ям на квитку й закордонному паспорті.
Ще немає нашої картки? Заповніть форму.
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СБЕРБАНК» 01601, Україна, Київ, вул. Володимирська 46, © 2011–2020 АТ «СБЕРБАНК». Усі права захищено. Ліцензія НБУ № 198 від 18.12.2015 р. Усі види банківських послуг.
Заповніть форму
Ще немає нашої картки?
Важлива інформація розміщена на зворотному боці картки
Конфіденційність понад усе